Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy inne placówki do współpracy.

Budowa szpitala tymczasowego to bardzo złożone wyzwanie. Patrząc już tylko na aspekt techniczny. Należy przystosować budynek lub nawet go zbudować. Następnie trzeba doprowadzić media jak wodą, prąd, ogrzewanie. A na koniec należy wyposażyć taką placówkę w sprzęt medyczny i pomocniczy. I tutaj pojawia się temat systemu przywoławczego, bez którego szpital nie może funkcjonować.


Wszystkie nadajniki, których w każdym systemie jest najwięcej, są zasilane bateryjnie, a komunikacja jest bezprzewodowa. Pomijamy więc etap instalacji okablowania, który zajmuje sporo czasu i jest kosztowny.
Z uwagi na bezprzewodową komunikację możliwe jest wcześniejsze zaprogramowanie całego systemu, gdyż poszczególnych jego elementów nie trzeba z sobą fizycznie łączyć. Zaprogramowane nadajniki wystarczy już tylko zamontować w miejscu przeznaczenia, korzystając z kołków lub nawet dwustronnej taśmy piankowej.


System Kaler można również bardzo szybko przenieść w inne miejsce, gdy na przykład zmienia się ilość łóżek. A po zakończeniu działania szpitala tymczasowego możliwe jest zastosowanie naszego systemu przywoławczego w placówce stacjonarnej.
Twórcy szpitali tymczasowych docenili szereg powyższych korzyści i powierzyli nam dostarczenie bezprzewodowych systemów przywoławczych do placówek zlokalizowanych w:

  • Poznaniu
  • Lublinie
  • Szczecinie
  • Białymstoku
  • Ostrołęce
  • Płocku


Na filmie, który pokazuje w przyspieszonym tempie budowę szpitala na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, jest widoczny montaż nadajników GEN-ST1