Long Range Kaler®

Bezprzewodowy system przywoławczy Kaler® Long Range Kaler stosowany jest wszędzie tam, gdzie liczy się czas; tam, gdzie każda sekunda może decydować o życiu lub zdrowiu. Z tego względu jednym z aspektów branych pod uwagę podczas projektowania systemu Kaler, była właśnie wysoka wartość czasu. System Kaler cechuje się elastycznością. Jego bezprzewodowy charakter pozwala dowolnie zaplanować lokalizację każdego tworzącego go elementu oraz szybko i bezinwazyjnie wdrożyć wszystkie urządzenia w już użytkowanym budynku.


Najnowsza odsłona systemu Kaler umożliwia bezpośrednią komunikację bezprzewodową nawet na dystansie do 1 km oraz działanie nadajników SOS na baterii liczone w latach. Stąd też nas system może być zastosowany w placówkach, które do tej pory były problematyczne dla sygnału bezprzewodowego. Wszystko to dzięki zastosowaniu technologii LoRa.
Sercem systemu jest bramka KLR-BLR, która odbiera sygnały z nadajników SOS i przesyła je do urządzeń sieciowych i odbiornika w formie zegarka. Pager KLR-WW informuje o przywołaniu migającą diodą LED, brzęczykiem i wibracjami. Zegarek stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które muszą być mobilne. Informacja o zgłoszeniu dostępna jest na wyciągnięcie ręki, również w momencie opuszczenia dyżurki.


Zarządzanie systemem odbywa się poprzez oprogramowanie na PC lub TV box, który podłącza się do telewizora lub monitora. Oprócz możliwości konfiguracji możliwe jest wyświetlanie na ekranie bieżących przywołań, włącznie z dźwiękiem. Natomiast dedykowaną tablicą jest model KLR-DSD, która dzięki dwustronnemu i kontrastowemu wyświetlaczowi jest optymalnie widoczna z każdego miejsca korytarza. 

Translate »