Sprzedaż detaliczna – supermarkety

Przywołanie pracowników

Często robiąc zakupy nie jesteśmy w stanie odróżnić pracownika od innego klienta. Zdarza się, że gdy chcemy otrzymać informację o produkcie nie wiemy kogo spytać. System Kaler nie pozwala klientom na taką dezorientację.

Obsługa kolejek do stoiska

Kolejkomat GEN-55, zwany również biletomatem jest głównym elementem systemu kolejkowego. To na niego trafiają klienci w pierwszej kolejności. Na górnej części urządzenia umieszczone są przyciski, które aktywują drukowanie biletów.

Korzyści

Często robiąc zakupy nie jesteśmy w stanie odróżnić pracownika od innego klienta. Zdarza się, że gdy chcemy otrzymać informację o produkcie nie wiemy kogo spytać. System Kaler nie pozwala klientom na taką dezorientację. Nadajnik może być zamontowany w dowolnym miejscu sklepu. Bezprzewodowy charakter obniża koszty jego montażu. Odbiornik w formie mobilnej może mieć przy sobie opiekun danego działu. System Kaler skraca czas oczekiwania klienta, a tym samym zwiększa jego zadowolenie, efektywność sprzedaży oraz wzmacnia pozytywny wizerunek sklepu.

  • Lepsza atmosfera, bez konieczności używania dzwonków czy komunikatów głosowych
  • Zwiększenie sprzedaży dzięki udzieleniu informacji
    niezdecydowanym klientom
  • Szybkie i dyskretne wezwanie kierownika, serwisu sprzątającego czy ochrony
  • Obniżenie kosztów stałych

Produkty

GEN-48

Bezprzewodowy, numeryczny wyświetlacz LED

Kaler GEN-48 to bezprzewodowy i łatwy w użyciu wyświetlacz komunikatów przywołania. Współpracuje ze wszystkimi przyciskami przywoławczymi. Naciśnięcie przycisku powoduje wywołanie wyraźnego sygnału alarmowego. Każdy komunikat, oznaczający wezwanie pomocy, reprezentowany jest w postaci liczby z zakresu od 01 do 999. Liczba ta może oznaczać numer sali lub numer konkretnego łóżka. Naciśnięcie przycisku odwołania anuluje wywołany alarm. Urządzenie posiada również funkcję zapisu jednego lub więcej przycisków przywołania do jednego przycisku odwołania. Urządzanie najczęściej stosowane jest w domach pomocy, domach opieki oraz hospicjach.

GEN-700 TOUCH

Bezprzewodowy zegarek z pagerem 

Urządzenie posiada dotykowy ekran, na którym wyświetla wezwanie lub aktualną godzinę. Jest w stanie obsłużyć do 999 nadajników. Zegarek informuje o przywołaniu migającą diodą LED, brzęczykiem i wibracjami. Zasięg do 200 metrów pozwala na pokrycie znacznego obszaru działania. Wbudowana bateria umożliwia działanie nawet do 3 dni, a po wyczerpaniu urządzenie ładowane jest za pomocą portu micro USB. Pager stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które muszą być mobilne. Informacja o zgłoszeniu dostępna jest na wyciągnięcie ręki.

GEN-CA

Bezprzewodowy przycisk przywołania

Bezprzewodowy nadajnik przywoławczy GEN-CA można stosować w dowolnym miejscu wewnątrz restauracji. Przycisk jest hermetyczny i wodoodporny, więc montaż w miejscach zapylonych czy o dużej wilgotności nie stanowi problemu. Jest niewielkich wymiarów – średnica 6 cm. Posiada możliwość trwałego przymocowania do ściany lub mebla. Z uwagi na swój kształt i kolor jego obsługa jest intuicyjna. Może służyć do przywołania kelnera lub managera.                   Urządzenie zasilane jest bateryjnie.

GEN-ST

Bezprzewodowy przycisk SOS

Spora powierzchnia przycisku sprawia, że jest on wyjątkowo łatwy w użytkowaniu. Również charakterystyczny kolor i napis jasno określają jego przeznaczenie. W jednej obudowie umieszczono przycisk przywołania i jego anulowania. Bezprzewodowe połączenie z resztą systemu zapewnia elastyczność w instalacji. Podobnie jak i pozostałe nadajniki, GEN-ST jest również wodoodporny, o klasie szczelności IP66.

gen-st

GEN-55Q

Kontroler kolejkowy

Kolejkomat GEN-55, zwany również biletomatem jest głównym elementem systemu kolejkowego. To na niego trafiają klienci w pierwszej kolejności. Na górnej części urządzenia umieszczone są przyciski, które aktywują drukowanie biletów. Może tam się ich znaleźć nawet pięć sztuk, po jednym na każdą z pięciu dostępnych ścieżek. Ścieżki, oznaczane literami od A do E, mogą być dowolnie opisane, na przykład jako „Stoisko mięsne”, „Nabiał” czy „Ryby”. Istnieje możliwość dokładnego dopasowania systemu do potrzeb. Poniżej przycisków wysuwają się bilety. Ich treść również jest możliwa do skonfigurowania wedle potrzeb. Odbywa się to z poziomu podłączonego komputera.

GEN-55T

Klawiatura kolejkowa

Bezprzewodowa klawiatura posiada szereg przycisków i wyświetlacz, który pokazuje ilość oczekujących na obsługę osób. Ich wezwanie odbywa się przez naciśnięcie jednego przycisku. Ten sygnał może trafiać do jednej lub wielu tablic. Do klawiatury przypisuje się jedną z pięciu dostępnych ścieżek tematycznych, oznaczonych literami od A do E.

GEN-55D

Kolejkowy wyświetlacz LED

Bezprzewodowa tablica GEN-55D jest najczęściej montowana nad stanowiskiem obsługi. Wyświetla oznaczenie ścieżki tematycznej i numer osoby z kolejki. W trybie tablicy głównej dodatkowo wyświetlany jest numer „okienka”, a kolejne wezwania są przewijane. Zmianie numeru towarzyszy dźwięk i zapowiedź głosowa. Wyświetlacz o wysokim kontraście jest czytelny z daleka.

Aktualności

SALMED 2022

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa zaprosić do naszego stoiska nr 79 w pawilonie nr 3 na targach SALMED 2022. A tak wygląda nasze stoisko: Poniżej znajdziecie

Zobacz więcej

Long Range Kaler®

Bezprzewodowy system przywoławczy Kaler® Long Range Kaler stosowany jest wszędzie tam, gdzie liczy się czas; tam, gdzie każda sekunda może decydować o życiu lub zdrowiu.

Zobacz więcej
Nowości

Kaler w szpitalach tymczasowych

Główną cechą szpitala tymczasowego jest to, że musi powstać szybko. Fakt ten oznacza, że nie ma zbyt wiele czasu na przygotowanie całej infrastruktury, na czele z systemem przywoławczym. Bezprzewodowy system przywoławczy Kaler jest gotowy do pracy natychmiast po uruchomieniu,

Zobacz więcej

Referencje

Translate »