Obsługa kolejki do gabinetu

System Kolejkowy Kaler składa się z niewielkiej, intuicyjnej klawiatury i wyświetlacza LED. Komunikuje się liczbami, wskazując numer pacjenta i numer zapraszającego gabinetu. Można go zainstalować w normalnych godzinach pracy obiektu, bez hałasu w szpitalu, bez zamykania przychodni, bez kucia ścian do przeprowadzenia kabli, ponieważ system kolejkowy, podobnie jak cała rodzina produktów Kaler, działa bezprzewodowo. Potrzebuje tylko źródła zasilania. System kolejkowy Kaler jest skalowalny, aby łatwo można było przystosować go do wielkości obiektu i układu pomieszczeń. Ilość tablic i klawiatur można niemal nieskończenie konfigurować, budując swój dedykowany system. Jedna klawiatura może wysyłać numery do kilku tablic naraz, a jedna tablica wyświetlać komunikaty z kilku klawiatur, aby dynamicznie przyporządkowywać pacjentów do konkretnych gabinetów, w zależności od rozwoju sytuacji.

GEN-500

Kolejkowy wyświatlacz LED

Bezprzewodowa tablica wyświetla czterocyfrowy numer osoby z kolejki, po którym może nastąpić trzycyfrowy numer gabinetu. Zmianie numeru towarzyszy dźwięk powiadomienia lub zapowiedź głosowa w języku polskim. W obydwu przypadkach możliwa jest regulacja głośności. Wywołania do różnych gabinetów są płynnie przewijane, aby wszystkie zainteresowane osoby wiedziały, gdzie się zgłosić. Wyświetlacz o wysokim kontraście jest widoczny z daleka. W trybie czuwania tablica wyświetla aktualną godzinę i datę.

GEN-500P

Bezprzewodowa klawiatura kolejkowa

Klawiatura posiada szereg przycisków i wyświetlacz, na którym widoczny jest aktualnie wywoływany numer. Osobę z kolejki wybiera się za pomocą cyfr lub używając klawiszy „+” i „–”. Możliwe jest wielokrotne powtarzanie wywoływanego numeru. Jeden programator może wyświetlić tę samą informację nawet na dziewięciu tablicach. 

Przykręcana antena może być zdemontowana, aby jeszcze bardziej zmniejszyć gabaryty urządzenia. Klawiatura przystosowana jest do montażu na ścianie lub do postawieniu na biurku.

GEN-ST2

Bezprzewodowy przycisk pociągany

Nadajnik ten typowo jest montowany w toaletach. Odpowiednia wysokość montażu pozwala na wezwanie pomocy przez jego naciśnięcie lub pociągnięcie sznura, którego uchwyt powinien znaleźć się na odpowiedniej wysokości. Charakterystyczny czerwony kolor i czytelny piktogram powodują, że ludzie korzystają z tego nadajnika intuicyjnie. W jednej obudowie umieszczono również przycisk anulowania wywołania.

GEN-L3

Sygnalizator optyczno-akustyczny

Sygnalizator montowany jest najczęściej przed wejściem do pomieszczenia (np. łazienki), gdzie może być wzywana pomoc. Urządzenie sygnalizuję kolorowym światłem i sygnałem dźwiękowym o przywołaniu dokonanym przez jeden z bezprzewodowych nadajników. Sygnalizacja optyczna odbywa się za pomocą kolorów. Dla każdego nadajnika można przypisać indywidualnie,kolor powiadomienia, dźwięk i obszar powiadomienia na sygnalizatorze.

Aktualności

SALMED 2022

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa zaprosić do naszego stoiska nr 79 w pawilonie nr 3 na targach SALMED 2022. A tak wygląda nasze stoisko: Poniżej znajdziecie

Zobacz więcej

Long Range Kaler®

Bezprzewodowy system przywoławczy Kaler® Long Range Kaler stosowany jest wszędzie tam, gdzie liczy się czas; tam, gdzie każda sekunda może decydować o życiu lub zdrowiu.

Zobacz więcej
Nowości

Kaler w szpitalach tymczasowych

Główną cechą szpitala tymczasowego jest to, że musi powstać szybko. Fakt ten oznacza, że nie ma zbyt wiele czasu na przygotowanie całej infrastruktury, na czele z systemem przywoławczym. Bezprzewodowy system przywoławczy Kaler jest gotowy do pracy natychmiast po uruchomieniu,

Zobacz więcej

Referencje

Translate »