Przywołanie współpracowników

Często w pracy pielęgniarki lub lekarza zachodzi potrzeba, aby przywołać współpracownika. Powodów może być wiele, mogą być to sytuacje krytyczne jak i te niewymagające natychmiastowej reakcji. 

Skorzystanie w takiej sytuacji z systemu przywoławczego jest o wiele wygodniejsze niż korzystanie z telefonu czy szukanie danej osoby.

przywolanie

GEN-700 TOUCH

Bezprzewodowy zegarek z pagerem

Urządzenie posiada dotykowy ekran, na którym wyświetla wezwanie lub aktualną godzinę. Jest w stanie obsłużyć do 999 nadajników. Zegarek informuje o przywołaniu migającą diodą LED, brzęczykiem i wibracjami. Zasięg do 200 metrów pozwala na pokrycie znacznego obszaru działania. Wbudowana bateria umożliwia działanie nawet do 3 dni, a po wyczerpaniu urządzenie ładowane jest za pomocą portu micro USB. Pager stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które muszą być mobilne. Informacja o zgłoszeniu dostępna jest na wyciągnięcie ręki.

GEN-CA

Bezprzewodowy przycisk przywołania

Bezprzewodowy przycisk przywoławczy GEN-CA można stosować w dowolnym miejscu wewnątrz budynku. Urządzenie montowane głównie w salach, przy łóżkach pacjentów oraz w łazienkach i toaletach. Przycisk jest hermetyczny i wodoodporny. Jest niewielkich wymiarów – średnica 6 cm. Posiada możliwość trwałego przymocowania do ściany lub mebla w celu uniknięcia przenoszenia go przez pacjenta.

gen-ca1

GEN-CA

Bezprzewodowy przycisk anulowania

Przycisk przeznaczony jest do odwoływania komunikatów przywoławczych. Znajduje zastosowanie w szpitalach, w domach pomocy oraz opieki, hospicjach, a także w publicznych toaletach dla osób niepełnosprawnych. Umieszcza się go najczęściej przy drzwiach. Pielęgniarka lub inna osoba niosąca pomoc, wchodząc do pomieszczenia w którym znajduje się osoba wzywająca pomocy, naciska przycisk GEN-CC, który powoduje wyłączenie alarmu.

gen-cc

GEN-CA

Bezprzewodowy 3-funkcyjny przycisk

Dzięki obecności trzech przycisków nadajnik oferuje dwie ścieżki komunikacji oraz anulowanie przywołania. Korzystając więc z jednego urządzenia będziemy w stanie wezwać dwie osoby lub też w jedno miejsce wysłać dwa rozróżnialne komunikaty. Niewielki rozmiar umożliwia wkomponowanie urządzenia w każdą lokalizację.

gen-3g

Aktualności

Nowości

Zarządzanie Majątkiem i Budynkami

Bezprzewodowy system przywoławczy oparty na technologii LoRa może odgrywać kluczową rolę w efektywnym zarządzaniu majątkiem i budynkami, poprawiając komunikację, bezpieczeństwo i ogólną efektywność operacyjną.

Zobacz więcej
Nowości

Usługi Transportu Publicznego

System przywoławczy oparty na technologii LoRa może być wyjątkowo przydatny w usługach transportu publicznego, pomagając zwiększyć efektywność, bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Zobacz więcej
Nowości

Parki i Obiekty Rekreacyjne

W parkach i obiektach rekreacyjnych, taki system może odgrywać kluczową rolę w poprawie bezpieczeństwa, efektywności operacyjnej i ogólnej satysfakcji użytkowników.

Zobacz więcej

Referencje

Translate »