Restauracje samoobsługowe

Oferowany system służy do dyskretnego powiadamiania klienta o możliwości odbioru zamówienia. Do sygnalizacji urządzenie wykorzystuje dźwięk, wibracje oraz światło LED. Wyjątkowo duży zasięg odbiornika pozwala wykorzystać go nawet w największych lokalach. Możliwość ustawienia dyskretnego powiadamiania wibracjami oraz bezprzewodowy charakter urządzenia pozwalają obniżyć poziom natężenia dźwięku w lokalu oraz poprawić komfort klienta. To pozytywne doświadczenie sprawi, że chętnie powróci do lokalu.

KAL-B2

Bezprzewodowy odbiornik powiadomienia

To podręczne urządzenie przeznaczone jest dyskretnego powiadamiania klienta o możliwości odbioru zamówienia. Do sygnalizacji powiadomienia urządzenie wykorzystuje dźwięk, wibracje oraz światło LED. Wyjątkowo duży zasięg odbiornika pozwala wykorzystać go nawet w największych lokalach. Możliwość ustawienia dyskretnego powiadamiania wibracjami oraz bezprzewodowy charakter urządzenia pozwalają obniżyć poziom natężenia dźwięku w lokalu oraz poprawić komfort klienta.

KAL-B2C

Ładowarka odbiorników

Urządzenie jest jednocześnie programatorem i ładowarką pagerów KAL-B2. Wyraźne przyciski pozwalają na bezpośrednie wywołanie jednego z osiemnastu odbiorników. Sprawdza się idealnie w niewielkich lokalach, z uwagi na kompaktowe wymiary i korzystną cenę. Programator naładuje i przywoła aż do 18 odbiorników. Bezprzewodowa łączność o znacznym zasięgu pozwoli na obsługę nawet rozległych przestrzeni.

KAL-B6P

Programator odbiorników 

Kaler GEN-B6P to bezprzewodowy nadajnik sygnału przywoławczego. Dzięki niemu obsługa dyskretnie i precyzyjnie powiadamia gości o możliwości odbioru zamówienia. Wykorzystanie systemu w lokalach gastronomicznych pozwala zwiększyć jego zyski dzięki poprawie jakości obsługi klienta. Urządzenie KAL-B6P pełni także rolę bezprzewodowego programatora pagerów. System powiadamiania ma wiele zastosowań, których liczbę ogranicza tylko wyobraźnia.

KAL-B6

Bezprzewodowy odbiornik powiadomienia

Kaler GEN-B6 jest elementem bezprzewodowego systemu powiadamiania klientów stworzonego z myślą o poprawie jakości obsługi klienta. Do sygnalizacji komunikatu powiadomienia urządzenie wykorzystuje dźwięk, wibracje oraz światło LED. Wbudowany wyświetlacz pokazuje numer pagera. Klient po opłaceniu zamówienia otrzymuje pager i oczekuje na wydanie dania wygodnie przy stoliku. 

Aktualności

SALMED 2022

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa zaprosić do naszego stoiska nr 79 w pawilonie nr 3 na targach SALMED 2022. A tak wygląda nasze stoisko: Poniżej znajdziecie

Zobacz więcej

Long Range Kaler®

Bezprzewodowy system przywoławczy Kaler® Long Range Kaler stosowany jest wszędzie tam, gdzie liczy się czas; tam, gdzie każda sekunda może decydować o życiu lub zdrowiu.

Zobacz więcej
Nowości

Kaler w szpitalach tymczasowych

Główną cechą szpitala tymczasowego jest to, że musi powstać szybko. Fakt ten oznacza, że nie ma zbyt wiele czasu na przygotowanie całej infrastruktury, na czele z systemem przywoławczym. Bezprzewodowy system przywoławczy Kaler jest gotowy do pracy natychmiast po uruchomieniu,

Zobacz więcej

Referencje

Translate »