Magazyny i fabryki

Przywołanie pracowników

System przywoławczy sprawdza się w fabrykach i magazynach. Niezawodny w sytuacjach, kiedy nie można opuścić swojego stanowiska pracy oraz gdzie natężenie hałasu jest bardzo duże. W magazynach natomiast mamy do czynienia z dużą ich powierzchnią, na której może się znajdować potrzebna nam osoba.

Korzyści

System przywoławczy sprawdza się w fabrykach i magazynach. Niezawodny w sytuacjach, kiedy nie można opuścić swojego stanowiska pracy oraz gdzie natężenie hałasu jest bardzo duże. W magazynach natomiast mamy do czynienia z dużą ich powierzchnią, na której może się znajdować potrzebna nam osoba. Pracownicy noszą Kaler, który umożliwia przywołanie innego współpracownika. Informacja o przywołaniu przekazywana jest w formie graficznej i dźwiękowej.

  • Ograniczenie czasu potrzebnego na przywołanie danej osoby
  • Przesłanie jasnych komunikatów na znaczne odległości i przy znacznym hałasie
  • Bezpośrednie kierowanie informacji do danej osoby
  • Bezproblemowe wysyłanie wezwań jeden do wielu i wiele do jednego

Urządzenia

GEN-48

Bezprzewodowy, numeryczny wyświetlacz LED

Kaler GEN-48 to bezprzewodowy i łatwy w użyciu wyświetlacz komunikatów przywołania. Współpracuje ze wszystkimi przyciskami przywoławczymi. Naciśnięcie przycisku powoduje wywołanie wyraźnego sygnału alarmowego. Każdy komunikat, oznaczający wezwanie pomocy, reprezentowany jest w postaci liczby z zakresu od 01 do 999. Liczba ta może oznaczać numer sali lub numer konkretnego łóżka. Naciśnięcie przycisku odwołania anuluje wywołany alarm. Urządzenie posiada również funkcję zapisu jednego lub więcej przycisków przywołania do jednego przycisku odwołania. Urządzanie najczęściej stosowane jest w domach pomocy, domach opieki oraz hospicjach.

GEN-700 TOUCH

Bezprzewodowy zegarek z pagerem 

Urządzenie posiada dotykowy ekran, na którym wyświetla wezwanie lub aktualną godzinę. Jest w stanie obsłużyć do 999 nadajników. Zegarek informuje o przywołaniu migającą diodą LED, brzęczykiem i wibracjami. Zasięg do 200 metrów pozwala na pokrycie znacznego obszaru działania. Wbudowana bateria umożliwia działanie nawet do 3 dni, a po wyczerpaniu urządzenie ładowane jest za pomocą portu micro USB. Pager stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które muszą być mobilne. Informacja o zgłoszeniu dostępna jest na wyciągnięcie ręki.

GEN-CA

Bezprzewodowy przycisk przywołania

Bezprzewodowy nadajnik przywoławczy GEN-CA można
stosować w dowolnym miejscu wewnątrz restauracji.
Przycisk jest hermetyczny i wodoodporny, więc montaż w
miejscach zapylonych czy o dużej wilgotności nie stanowi
problemu. Jest niewielkich wymiarów – średnica 6 cm.
Posiada możliwość trwałego przymocowania do ściany lub
mebla. Z uwagi na swój kształt i kolor jego obsługa jest
                   intuicyjna. Może służyć do przywołania kelnera lub managera.                   Urządzenie zasilane jest bateryjnie.

GEN-3G

Bezprzewodowy 3-funkcyjny przycisk

Nadajnik ten typowo jest stosowany w restauracjach, aby
przywołać kelnera lub bezpośrednio poprosić o rachunek.
Dzięki obecności trzech przycisków oferuje dwie ścieżki
komunikacji oraz anulowanie przywołania. Korzystając więc
z jednego urządzenia będziemy w stanie wezwać dwie
osoby lub też w jedno miejsce wysłać dwa rozróżnialne
komunikaty. Niewielki rozmiar umożliwia wkomponowanie
urządzenia w każdą lokalizację.

Aktualności

SALMED 2022

Z przyjemnością chcielibyśmy Państwa zaprosić do naszego stoiska nr 79 w pawilonie nr 3 na targach SALMED 2022. A tak wygląda nasze stoisko: Poniżej znajdziecie

Zobacz więcej

Long Range Kaler®

Bezprzewodowy system przywoławczy Kaler® Long Range Kaler stosowany jest wszędzie tam, gdzie liczy się czas; tam, gdzie każda sekunda może decydować o życiu lub zdrowiu.

Zobacz więcej
Nowości

Kaler w szpitalach tymczasowych

Główną cechą szpitala tymczasowego jest to, że musi powstać szybko. Fakt ten oznacza, że nie ma zbyt wiele czasu na przygotowanie całej infrastruktury, na czele z systemem przywoławczym. Bezprzewodowy system przywoławczy Kaler jest gotowy do pracy natychmiast po uruchomieniu,

Zobacz więcej

Referencje

Translate »