Gastronomia

Restauracje samoobsługowe

Oferowany system służy do dyskretnego powiadamiania klienta o możliwości odbioru zamówienia. Do sygnalizacji urządzenie wykorzystuje dźwięk, wibracje oraz światło LED. Wyjątkowo duży zasięg odbiornika pozwala wykorzystać go nawet w największych lokalach.

Restauracje z obsługą kelnerską

Kaler to bezprzewodowy system przywoławczy, dzięki któremu w szybki sposób można wezwać kelnera. Działanie systemu jest bardzo proste i przyjazne w użytkowaniu. Po naciśnięciu bezprzewodowego przycisku przez klienta, kelner otrzymuje komunikat na „zegarek – pager”.

Wydawanie posiłków kuchnia - kelner

Goście restauracji lubią otrzymywać swoje dania szybko i wtedy, gdy nadal są ciepłe. Proponowany system pozwala wezwać kelnera po gotową potrawę niezwłocznie po jej przygotowaniu. W takiej sytuacji również kelner nie traci czasu na ciągłe sprawdzanie stopnia realizacji zamówienia.

Korzyści

Oferowany system służy do dyskretnego powiadamiania klienta o możliwości odbioru zamówienia. Do sygnalizacji urządzenie wykorzystuje dźwięk, wibracje oraz światło LED. Wyjątkowo duży zasięg odbiornika pozwala wykorzystać go nawet w największych lokalach.

Możliwość ustawienia dyskretnego powiadamiania wibracjami oraz bezprzewodowy charakter urządzenia pozwalają obniżyć poziom natężenia dźwięku w lokalu oraz poprawić komfort klienta. To pozytywne doświadczenie sprawi, że chętnie powróci do lokalu.

  • Poprawa atmosfery w lokalu, bez potrzeby wywoływania Klientów
  • Ograniczenie kolejek – klient otrzymuje pager i czeka na danie przy stoliku
  • Duży zasięg pozwala obsłużyć lokale piętrowe oraz ogródki
  • Większa rotacja stolików dzięki szybszej obsłudze klientów

Produkty

KAL-B2

Bezprzewodowy odbiornik powiadomienia

To podręczne urządzenie przeznaczone jest dyskretnego powiadamiania klienta o możliwości odbioru zamówienia. Do sygnalizacji powiadomienia urządzenie wykorzystuje dźwięk, wibracje oraz światło LED. Wyjątkowo duży zasięg odbiornika pozwala wykorzystać go nawet w największych lokalach. Możliwość ustawienia dyskretnego powiadamiania wibracjami oraz bezprzewodowy charakter urządzenia pozwalają obniżyć poziom natężenia dźwięku w lokalu oraz poprawić komfort klienta.

KAL-B2C

Ładowarka odbiorników

Urządzenie jest jednocześnie programatorem i ładowarką pagerów KAL-B2. Wyraźne przyciski pozwalają na bezpośrednie wywołanie jednego z osiemnastu odbiorników. Sprawdza się idealnie w niewielkich lokalach, z uwagi na kompaktowe wymiary i korzystną cenę. Programator naładuje i przywoła aż do 18 odbiorników. Bezprzewodowa łączność o znacznym zasięgu pozwoli na obsługę nawet rozległych przestrzeni.

KAL-B6P

Programator odbiorników 

Kaler GEN-B6P to bezprzewodowy nadajnik sygnału przywoławczego. Dzięki niemu obsługa dyskretnie i precyzyjnie powiadamia gości o możliwości odbioru zamówienia. Wykorzystanie systemu w lokalach gastronomicznych pozwala zwiększyć jego zyski dzięki poprawie jakości obsługi klienta. Urządzenie KAL-B6P pełni także rolę bezprzewodowego programatora pagerów. System powiadamiania ma wiele zastosowań, których liczbę ogranicza tylko wyobraźnia.

KAL-B6

Bezprzewodowy odbiornik powiadomienia

Kaler GEN-B6 jest elementem bezprzewodowego systemu powiadamiania klientów stworzonego z myślą o poprawie jakości obsługi klienta. Do sygnalizacji komunikatu powiadomienia urządzenie wykorzystuje dźwięk, wibracje oraz światło LED. Wbudowany wyświetlacz pokazuje numer pagera. Klient po opłaceniu zamówienia otrzymuje pager i oczekuje na wydanie dania wygodnie przy stoliku. 

GEN-48

Bezprzewodowy, numeryczny wyświetlacz LED

Kaler GEN-48 to bezprzewodowy i łatwy w użyciu wyświetlacz komunikatów przywołania. Współpracuje ze wszystkimi przyciskami przywoławczymi. Naciśnięcie przycisku powoduje wywołanie wyraźnego sygnału alarmowego. Każdy komunikat, oznaczający wezwanie pomocy, reprezentowany jest w postaci liczby z zakresu od 01 do 999. Liczba ta może oznaczać numer sali lub numer konkretnego łóżka. Naciśnięcie przycisku odwołania anuluje wywołany alarm. Urządzenie posiada również funkcję zapisu jednego lub więcej przycisków przywołania do jednego przycisku odwołania. Urządzanie najczęściej stosowane jest w domach pomocy, domach opieki oraz hospicjach.

GEN-700 TOUCH

Bezprzewodowy zegarek z pagerem 

Urządzenie posiada dotykowy ekran, na którym wyświetla wezwanie lub aktualną godzinę. Jest w stanie obsłużyć do 999 nadajników. Zegarek informuje o przywołaniu migającą diodą LED, brzęczykiem i wibracjami. Zasięg do 200 metrów pozwala na pokrycie znacznego obszaru działania. Wbudowana bateria umożliwia działanie nawet do 3 dni, a po wyczerpaniu urządzenie ładowane jest za pomocą portu micro USB. Pager stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które muszą być mobilne. Informacja o zgłoszeniu dostępna jest na wyciągnięcie ręki.

GEN-3G

Bezprzewodowy 3-funkcyjny przycisk

Nadajnik ten typowo jest stosowany w restauracjach, aby przywołać kelnera lub bezpośrednio poprosić o rachunek. Dzięki obecności trzech przycisków oferuje dwie ścieżki komunikacji oraz anulowanie przywołania. Korzystając więc z jednego urządzenia będziemy w stanie wezwać dwie osoby lub też w jedno miejsce wysłać dwa rozróżnialne komunikaty. Niewielki rozmiar umożliwia wkomponowanie urządzenia w każdą lokalizację.

GEN-CA

Bezprzewodowy przycisk przywołania

Bezprzewodowy nadajnik przywoławczy GEN-CA można
stosować w dowolnym miejscu wewnątrz restauracji.
Przycisk jest hermetyczny i wodoodporny, więc montaż w
miejscach zapylonych czy o dużej wilgotności nie stanowi
problemu. Jest niewielkich wymiarów – średnica 6 cm.
Posiada możliwość trwałego przymocowania do ściany lub
mebla. Z uwagi na swój kształt i kolor jego obsługa jest
                   intuicyjna. Może służyć do przywołania kelnera lub managera.                   Urządzenie zasilane jest bateryjnie.

Aktualności

Nowości

Edukacja

Bezprzewodowy system przywoławczy wykorzystujący technologię LoRa może znacznie poprawić komunikację i koordynację w różnych placówkach edukacyjnych, takich jak szkoły, kolegia czy uniwersytety.

Zobacz więcej
Nowości

Opieka zdrowotna

Bezprzewodowy system przywoławczy oparty na technologii LoRa może pełnić istotną rolę w środowisku opieki zdrowotnej, przyczyniając się do lepszej komunikacji między pacjentami a personelem medycznym oraz poprawy jakości opieki.

Zobacz więcej

Referencje

Translate »