Zastosowanie

Ochrona zdrowia

Jednym z technicznych rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo pacjentów ośrodków zdrowia oraz pensjonariuszy ośrodków opieki jest Kaler – Bezprzewodowy System Przywoławczy.

Gastronomia

Oferowany system służy do dyskretnego powiadamiania klienta o możliwości odbioru zamówienia. Do sygnalizacji urządzenie wykorzystuje dźwięk, wibracje oraz światło LED.

Sprzedaż detaliczna

Często robiąc zakupy nie jesteśmy w stanie odróżnić pracownika od innego klienta. Zdarza się, że gdy chcemy otrzymać informację o produkcie nie wiemy kogo spytać.

Usługi

Przy korzystaniu z rozmaitych usług często przychodzi potrzeba, aby wezwać obsługę. Może to być w sytuacji krytycznej (basen, sauna) lub po prostu dana usługa się zakończyła (spa).

Magazyny i fabryki

System przywoławczy sprawdza się w fabrykach i magazynach. Niezawodny w sytuacjach, kiedy nie można opuścić swojego stanowiska pracy oraz gdzie natężenie hałasu jest bardzo duże.

Interkomy kasowe

Interkom kasowy jest to urządzenie zapewniające najlepszą właściwą komunikację pomiędzy kasjerem (osobą obsługującą) a klientem (osobą obsługiwaną) na stanowisku oddzielonym szybą.

Zastosowanie naszych systemów w branżach

Aktualnie produkty Kaler stosuje się na co dzień w kilkuset placówkach na terenie kraju i za granicą. Wyciąg z referencji znajdą Państwo na końcu katalogu. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Co nasz szczególnie cieszy to powracający Klienci, którzy ponownie wybierają nasz sprzęt na kolejne inwestycje.

Jak to działa?

Bezpieczeństwo

Nasz sprzęt, jako jeden z nielicznych na tym rynku, posiada atest PZH. Potwierdza to jego bezpieczne zastosowanie w dowolnej dziedzinie życia. Zgodność z odpowiednimi normami sprawia, że działanie systemu Kaler nie zakłóca działania innych urządzeń.

Oszczędność

Brak okablowania oznacza oszczędność pieniędzy na tym polu: brak kosztu przewodów, ich ułożenia i późniejszej renowacji pomieszczeń. Optymalizacja kosztu elementów systemu i możliwość rozbudowy w dowolnym momencie gwarantują niskie koszty.

Szybkość

Z uwagi na bezprzewodowy charakter wdrożenie systemu odbywa się błyskawicznie. Równie szybka i prosta jest jego konfiguracja. Wykonywano uruchomienia nawet w jeden dzień. W razie potrzeby bezprzewodowy sygnał dociera natychmiast.

Aktualności

Nowości

Edukacja

Bezprzewodowy system przywoławczy wykorzystujący technologię LoRa może znacznie poprawić komunikację i koordynację w różnych placówkach edukacyjnych, takich jak szkoły, kolegia czy uniwersytety.

Zobacz więcej
Nowości

Opieka zdrowotna

Bezprzewodowy system przywoławczy oparty na technologii LoRa może pełnić istotną rolę w środowisku opieki zdrowotnej, przyczyniając się do lepszej komunikacji między pacjentami a personelem medycznym oraz poprawy jakości opieki.

Zobacz więcej

Referencje

Translate »